Te detyrojme Gazeten Panorama te kerkoje falje publike per shkrimin denigrues dhe fyes mbi muslimanet shqiptar sign now

Te nderuar bashkatdhetare, te nderuara motra dhe vellezer. Duke marre shkash nga nje shkrim fyes dhe denigrues per muslimanet shqipetare dhe efektin negativ qe sjellin keta zera te demshem per te ardhmen e kombit nga ana e piktorit dhe skenografit ANDIS GJONI, ju kerkojme ne emer te besimtareve muslimane te Shqiperise, Kosoves, Maqedonise, dhe gjithe shqipetareve kudo jane te beheni pjese e ketij peticioni qe synon te kerkoje nga Redaksia e Gazetes Panorama dhe nga vet autori i ketij artikulli urrejtjendjelles, te kerkohet falje publike per kete akt te papelqyeshem dhe aspak demokratik dhe civilizues, si dhe te kerkojme nga pronari i gazetes, i nderuari z.Kasem Hasanbelliu, shkarkimin e kryeredaktorit te Gazetes Panorama, z.Rakip Rakipllari alias Robert Rakipllari. Ju lutemi te ftoni sa me shume miq ne kete peticion online, nese vertet mbeshtesni kauzen e vajzave muslimane qe nuk lejohen te vijojne studimet vetem sepse ne koke mbajne shamine tradicionale islame, simbol ky qe si ben dem askujt, por vetem se mund ti sherbeje shoqerise, simbol ky i perkushtimit dhe devotshmerise... Zoti ju bekofte. AMIN!

Sign The Petition

Sign with Facebook
OR

If you already have an account please sign in, otherwise register an account for free then sign the petition filling the fields below.
Email and the password will be your account data, you will be able to sign other petitions after logging in.

Privacy in the search engines? You can use a nickname:

Attention, the email address you supply must be valid in order to validate the signature, otherwise it will be deleted.

I confirm registration and I agree to Usage and Limitations of Services

I confirm that I have read the Privacy Policy

I agree to the Personal Data Processing

Shoutbox

Who signed this petition saw these petitions too:

Sign The Petition

Sign with Facebook
OR

If you already have an account please sign in

Comment

I confirm registration and I agree to Usage and Limitations of Services

I confirm that I have read the Privacy Policy

I agree to the Personal Data Processing

Goal
450 / 1000

Latest Signatures

 • 11 January 2016450. Argjira Z
  I support this petition
 • 07 January 2016449. Artur Wilkins
  eshte turp per ju qe e jepni kete lajm dhe turp per ate qe e shkruan sepse islami eshte ne gjithe botet jo vetem ne Arabi dhe Shqiperi. E gjithe bota nuk perzihen me punet e islamit na del nje surrat derr nje injorant ketu ne Shqiperi dhe fliska per shami
 • 04 January 2016448. Besnik Ramirez
  I support this petition
 • 29 December 2015447. Petrit A
  I support this petition
 • 28 December 2015446. Rexhep E
  xx
 • 25 December 2015445. Aranit P
  I support this petition
 • 25 December 2015444. Fitim G
  ju si nje nder gazetat me me pervoj eshte nje turp i madhe mu merre me keto gjera.ju duhet te keni roli tolerances fetare e jo te gjerave te ndyta.turpppppppppp
 • 25 December 2015443. Valdrin Hanna
  qudi
 • 24 December 2015442. Aigin T
  I support this petition
 • 24 December 2015441. Klajdi Gibson
  Allahu i shkateroft ata qe flasin kunder shamis dhe muslimaneve
 • 22 December 2015440. Besim I
  Ne mbrojtje te identitetit Islam.
 • 18 December 2015439. Edmond V
  I support this petition
 • 15 December 2015438. Jetlira A
  I support this petition
 • 11 December 2015437. Bledar H
  лshtл nje fyerje qe ne vendet demokratike ka kosto shume te madhe dhe penalitet shume te rende, sepse autori i ketij shkrimi veз fyerjeve nuk shkruan asgje tjeter per te mbrojtur tezen e tij. Paзim sa me pak gazetare te pamorale si ky edhe pse mund te mba
 • 11 December 2015436. Adrian S
  I support this petition
 • 06 December 2015435. Fisnik H
  I support this petition
 • 05 December 2015434. Muharrem D
  I support this petition
 • 04 December 2015433. Matilda Silva
  I support this petition
 • 25 November 2015432. Dorian K
  I support this petition
 • 23 November 2015431. Fidan R
  po shperdorohet liria e shprehjes
 • 19 November 2015430. Odeta Yates
  uroj qe ky drite gjate te mos jete gazetar i Panorames sepse gjithmone e kam konsideruar si perfaqesuese e shtypit te lire e burim i te drejtave dhe lirive te njeriut. Mendoj qe nje artikull i tille duhet konsideruar fyes jo vetem per nje pjese te populls
 • 16 November 2015429. Rexhail Walker
  I support this petition
 • 15 November 2015428. Besfort M
  Inkuizicion i paster
 • 13 November 2015427. Blerim S
  me dalime dhe restrikcion nuk shkon asgje perpara por perkundrazi
 • 13 November 2015426. Basha S
  В
 • 13 November 2015425. Gentjan M
  I support this petition
 • 12 November 2015424. Irfanislami Stokes
  Turp per ish komunistet, kur tani bota e civilizuar ka filluar ti kthehet islamit keta e luftojne me c'munden

browse all the signatures

Information

Millie BarkerBy:
Culture and SocietyIn:
Petition target:
Gazeta Panorama

Tags

No tags

Share

Invite friends from your address book

Embed Codes

direct link

link for html

link for forum without title

link for forum with title

Widgets